Wakacje z Klubem Uff

Klubowe wakacje w Polsce

W roku 2020 odpowiadając na Wasze potrzeby stworzyliśmy nowy projekt dla klienta indywidualnego. Zapraszamy Was wraz z rodzinami i przyjaciółmi na wakacje do Klubów United Family & Friends (czyli Klubów Uff) na terenie Polski.

Obecne okoliczności to doskonała okazja, by poznać nasz niesamowity kraj miodem, mlekiem… i najlepszą nalewką płynący ;) Spędź ten czas w gronie rodziny lub przyjaciół i wejdź do naszej klubowej społeczności United Family & Friends.

Klub United Family & Friends

Nasz Klub Uff to moc atrakcji podczas Twojego rodzinnego wypoczynku. Zapewniamy stałą opiekę naszego zespołu, który zadba o wspólną, bezpieczną zabawę i emocjonujące aktywności klubowe z naszą grupą animatorów i pasjonatów, np. energetyzujące poranki, kursy i warsztaty, lokalne przeżycia, degustacje miejscowych przysmaków (m.in. w formule dine around), warsztaty z mieszkańcami regionu, emocjonujące aktywności na świeżym powietrzu czy wspólne wieczory tematyczne. Pokażemy Wam, że można spędzać czas wspólnie i cieszyć się towarzystwem innych Klubowiczów w bezpiecznych warunkach.

Zapewniamy także klubowe animacje dla najmłodszych i starszych dzieci, prowadzone przez doświadczonych animatorów – dzieci są szczęśliwe i bezpieczne pod okiem opiekunów, a Ty zyskujesz czas dla siebie!

Chcemy zabrać naszych klubowiczów w prawdziwie wyjątkowe miejsca. Wyszukaliśmy dla Was absolutne perełki: unikatowe, kameralne hotele, uroczyska, siedliska – część obiektów klubowych dostępna na wyłączność naszych Gości!

Pokażemy Wam Polskę, jakiej jeszcze nie znacie…

Sprawdź ofertę indywidualną Klubu Uff!

Data publikacji: 1 czerwca 2020

Przeczytaj pozostałe artykuły

1 czerwca 2020

Wakacje z Klubem Uff

Kontakt

United Partners Sp. z o.o.
ul. Smyczkowa 12/31
02-678 Warszawa

tel. +48 22 207-20-01
e-mail: biuro@unitedpartners.pl

Cezary Wilemajtys - General Manager

e-mail: cezary.wilemajtys@unitedpartners.pl tel. +48 22 207-20-01

Ewa Mędrala-Odzinkowska - Incentive Account Director

e-mail: ewa.medrala@unitedpartners.pl kom. +48 506-080-803