MP Power Awards dla United Partners

Agencja United Partners otrzymała nagrodę główną w konkursie MP Power Award w kategorii „Program wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem incentive travel” za projekt Dakar – najtrudniejszy wyścig świata zrealizowany dla Orlen Oil.

Konkurs MP Power Award organizowany jest przez portal meetingplanner.pl. Jego celem jest nagrodzenie najlepszych projektów, postaci i inicjatyw w branży spotkań w Polsce. Najlepsze projekty za rok 2017 ocenia jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele klientów, praktycy z wieloletnim doświadczeniem.

- „Projekt w kategorii „Program wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem incentive travel” to wielomiesięczne prace związane z aktywizacją konkursową, budową platformy komunikacji i zarządzaniem kontaktów z uczestnikami konkursu. Tym razem mieliśmy dodatkowe wyzwanie w postaci trzech wersji językowych i pracą na kilkunastu rynkach europejskich i azjatyckich. – powiedział Cezary Wilemajtys, prezes United Partners. –„Cieszymy się z nagrody, to już trzeci krążek MP Power Awards na koncie United Partners!”.

Data publikacji: 27 marca 2018

Przeczytaj pozostałe artykuły

1 czerwca 2020

Wakacje z Klubem Uff

Kontakt

United Partners Sp. z o.o.
ul. Smyczkowa 12/31
02-678 Warszawa

tel. +48 22 207-20-01
e-mail: biuro@unitedpartners.pl

Cezary Wilemajtys - General Manager

e-mail: cezary.wilemajtys@unitedpartners.pl tel. +48 22 207-20-01

Ewa Mędrala-Odzinkowska - Incentive Account Director

e-mail: ewa.medrala@unitedpartners.pl kom. +48 506-080-803