Rok 2017 rekordowy dla United Partners

Agencja United Partners zamknęła rok 2017 z rekordowym 70-proc. wzrostem sprzedaży, przekraczając 16 mln przychodów. Cezary Wilemajtys, prezes agencji zaznacza też, że niebieskie koszulki polo z białym logo United Partners zostały w 2017 roku wybrane jako niezwykle twarzowe na wyjazdy incentive travel, a klienci agencji podkreślają, że stawiają na jakość obsługi.

– To nie tylko chodzi o niebieskie koszulki polo, które w naszej firmie mamy od 14 lat – komentuje Cezary Wilemajtys. – To bardziej efekt wielu lat pracy nad jakością. Klienci widzą w nas profesjonalistów, którzy zapewniają obsługę na najwyższym poziomie.

Agencja United Partners wdrożyła w 2017 r. nowy zestaw opieki nad podróżnymi, w tym autorski system Elektroniczny Opiekun, który otrzymał nagrodę w konkursie Nowe Trendy w Turystyce w kategorii IT. – Innowacyjny charakter naszej obsługi zawiera wiele różnych elementów, które trudno jest w łatwy sposób skopiować. My zupełnie inaczej przygotowujemy się do realizacji wyjazdów incentive travel, mamy swoje sprawdzone rozwiązania, małe usprawnienia i potężną broń na wszelkie niespodzianki: system zarządzania projektem Vista i sprawdzone grono przyjaciół w Polsce i na całym świecie. To prawdziwa rodzina United Partners, która działa jak w zegarku – podkreśla Cezary Wilemajtys.

W 2017 roku United Partners otrzymała tytuł Geparda Biznesu za wzrost wartości firmy w okresie ostatnich trzech lat, w konkursie organizowanym przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Cezary Wilemajtys, który jest general menedżerem w firmie, łączy zaangażowanie w projekty realizowane przez agencję z pracą w stowarzyszeniach, przez sześć lat był członkiem zarządu SOIT, w listopadzie 2017 został wybrany na prezesa SITE Poland. Prowadził z ramienia SOIT prace w Dialogu Branżowym Dobry Przetarg – stolik incentive travel i brał udział w kilkuletnich konsultacjach nad nową ustawą o imprezach turystycznych. – Nagroda Geparda Biznesu, którą otrzymaliśmy w zeszłym roku za dynamiczny rozwój i wzrost wartości firmy, dała nam wiele satysfakcji. To okazja, aby wysłać sygnał do klientów i branży, że moja aktywność w stowarzyszeniach i poszukiwanie sposobów na podnoszenie jakości usług przekłada się na sukces finansowy – podsumowuje.

Data publikacji: 30 stycznia 2018

Przeczytaj pozostałe artykuły

1 czerwca 2020

Wakacje z Klubem Uff

Kontakt

United Partners Sp. z o.o.
ul. Smyczkowa 12/31
02-678 Warszawa

tel. +48 22 207-20-01
e-mail: biuro@unitedpartners.pl

Cezary Wilemajtys - General Manager

e-mail: cezary.wilemajtys@unitedpartners.pl tel. +48 22 207-20-01

Ewa Mędrala-Odzinkowska - Incentive Account Director

e-mail: ewa.medrala@unitedpartners.pl kom. +48 506-080-803